Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Alta gitSayfa: 1
BAŞLIK: Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
Zafer Bayramımız Kutlu Olsun 7 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0
Bugün tarihimizde çok önemli bir günü hep birlikte kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Türk vatanının işgal edildiği dönemde dış güçlere karşı verdiği savaşı zaferle sona erdirmesini bugün 85. kere kutluyoruz. O dönemde zor şartlarda gelen zaferden sonra, bu zamanda aynı koşullar tekrar oluştu. Bize düşen 2. Kurtuluş Savaşı'nın hazırlık aşamasında olduğumuz şu günlerde insanları bilinçlendirmektir. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden bütün kahramanlarımızıı saygıyla anıyoruz.

karaprens
Tam Bozkırlı
Gönderiler: 110
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 30/08/2009 01:15 Düzenleyen karaprens.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:Zafer Bayramımız Kutlu Olsun 7 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0
TÜRK MİLLETİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN !

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben milletimin en büyük ve ecdadımın en değerli mirası olan bağımsızlık aşkı ile dolu bir adamım. Çocukluğumdan bugüne kadar ailevî, hususî ve resmî hayatımın her safhasını yakından bilenler bu aşkım malumdur. Bence bir millete şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin özgürlük ve bağımsızlığına sahip olmasıyla kaimdir. Ben şahsen bu saydığım vasıflara, çok ehemmiyet veririm. Ve bu vasıfların kendimde mevcut olduğunu iddia edebilmek için milletimin de aynı vasıfları taşımasını esas şart bilirim. Ben yaşabilmek için mutlaka bağımsız bir milletin evladı kalmalıyım. Bu sebeple milli bağımsızlık bence bir hayat meselesidir. Millet ve memleketin menfaatleri icap ettirirse, insanlığı teşkil eden milletlerden her biriyle medeniyet icabı olan dostluk ve siyaset münasebetlerini büyük bir hassasiyetle takdir ederim. Ancak, benim milletimi esir etmek isteyen herhangi bir milletin, bu arzusundan vazgeçinceye kadar, amansız düşmanıyım. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
GENC_BOZKIRLI
Forum Yöneticisi
Gönderiler: 242
graph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Bay BOZKIR.COM genc_bozkirli@hotmail.com Konum: Bozkir.Com
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
BOZKIR'da Doğmakla BOZKIRLI OLUNMAZ !

ismail@bozkir.com

Üste gitSayfa: 1
Yetkililer: GENC_BOZKIRLI